ویزای الکترونیکی لاتاری 2019
سیستم ورودی متقاضی: 12.3.1

ویزای الکترونیکی لاتاری 2019
(نسخه تبلت و تلفن همراه)

تخصیص ویزا تنوع زیست الکترونیکی

خوش آمدید

به دلیل یک مشکل فنی، دوره ورود DV-2019 که در 3 اکتبر آغاز شد، بسته شد. فرم های ارسال شده در 3-10 اکتبر معتبر نیستند و از سیستم حذف شده اند آنها به عنوان ورودی تکراری شمارش نمی شوند. مسئله فنی حل شده است و یک دوره کامل ورود به سیستم در روز نهم آوریل 18th، 2017 آغاز خواهد شد و در تاریخ چهارشنبه 22 نوامبر 2017، تا ساعت 12 صبح روزولت Eastern Standard Time اجرا خواهد شد. تنها نوشته هایی که در این دوره ارائه می شود برای انتخاب در قرعه کشی پذیرفته شده و در نظر گرفته شده است. لطفا هر شماره تأیید یا اسناد دیگری که در اختیار شما قرار دارد در طول 3-10 اکتبر، ارسال نکنید. نوشته های توسط سرویس پستی ایالات متحده پذیرفته نخواهد شد.
پس از خواندن دستورالعمل ها، روی دکمه «شروع ثبت ام» را کلیک کنید تا وارد لاتاری DV شود.

شرایط ورود

لطفا دستورالعمل ورود DV-2019 را با دقت بخوانید. ثبت نام کنندگان ممکن است به دلیل عدم تکمیل فرم ورود به درستی و یا ارسال بیش از یک ورودی رد صلاحیت شوند. برای دیدن دستورالعمل ها از لینک زیر استفاده کنید.

مشاهده دستورالعمل

شرایط عکس استاندارد

قبل از شروع فرایند ورود، می توانید با کلیک کردن روی لینک زیر، اطمینان حاصل کنید که عکس (های) شما با تمام الزامات مطابقت دارد.

شرایط عکس

فرم ثبت نام

فرم ثبت نام به صورتساده، فارسی و هوشمند تهیه شده است هر بخش قبل از رفتن به بخش بعدی باید به طور صحیح و کامل تکمیل شود. پس از تکمیل تمام بخش ها، ورود به دفتر ثبت نام لاتاری در ایران ارسال و پس از بررسی کارشناسان از صحت اطلاعات و عکس استاندارد به مرکز پردازش DV-2019 ارسال می شود. برای شروع فرایند ورود، روی لینک زیر کلیک کنید.

شروع ثبت نام

بررسی وضعیت برنامه DV

2018 Entrant Status Check

DV-2018 Entrants have until September 30, 2018 to check the status of their entry through this website. The DV-2018 registration period was from October 4, 2016, until November 7, 2016.

2019 Entrant Status Check

DV-2019 Entrants may enter their confirmation information through the link below starting at noon (EDT) on May 1, 2018. The DV-2019 registration period opened on October 3, 2017, and closed on November 7, 2017. DV-2019 Entrants should keep their confirmation number until at least September 30, 2019.
برای بررسی وضعیت DV-2019 و DV-2018 وارد شوید روی لینک زیر کلیک کنید.

وضعیت من

ACT REDUCTION PAPERWORK: بار گزارش دهی عمومی برای این مجموعه اطلاعات برای هر پاسخ 30 دقیقه طول می کشد، از جمله زمان لازم برای جستجوی داده های موجود، جمع آوری اسناد لازم، ارائه اطلاعات و / یا اسناد مورد نیاز و بازبینی مجموعه نهایی. شما لازم نیست که این اطلاعات را در اختیار داشته باشید مگر اینکه این مجموعه شماره کنترل کنونی OMB را نمایش دهد. اگر شما درمورد صحت این برآورد بار و / یا توصیه هایی برای کاهش آن نظر داشته باشید، لطفا آنها را به آدرس: PRA_BurdenComments@state.gov ارسال کنید.
اعلامیه محرمانه: اطلاعات درخواست شده در این فرم طبق بخش 222 قانون مهاجرت و ملیت درخواست شده است. INA Section 222 (f) فراهم می کند که سوابق صدور ویزا ویزا محرمانه محسوب می شود و فقط برای اصلاح، اصلاح، مدیریت یا اجرای مهاجرت، ملیت و سایر قوانین ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرد. کپی رونوشت پرونده های ویزا ممکن است در اختیار دادگاه قرار گیرد که گواهی می کند که اطلاعات موجود در چنین پرونده ها در پرونده مورد انتظار در دادگاه مورد نیاز است.


این سایت توسط اداره امور کنسولگری، وزارت امور خارجه ایالات متحده اداره نمی شود. و تنها برای سهولت در ثبت نام متقاضیان فارسی زبان تهیه شده است.